Почнемо з оновлення. Літературний проект "Чер.net.k@" повертається, якщо...
Я неймовірно щаслива повідомити вам новину, яку чекає творча літературна спільнота нашого міста, області та й України!
Хочу сказати, що після останнього, третього проекту "Чер.net.k@", я відчула якийсь негативний шлейф невдоволення від роботи, яку ми провели. Зайняті люди, які знайшли час на читання лекцій, на прочитання творів, визначення переможців вклали багато зусиль, але ми не отримали очікуваного результату. Тоді ж почалася пандемія Ковіду. Пізніше захворіла сама... Але й я вклала немало зусиль, грошей та часу на те, щоб підтримати тих, кто хоче навчитися писати, і не хочу, щоб така, на мій погляд, добра справа загинула. Тому я вирішіла: "Чер.net.ці" бути, але треба вирішити ЯКОЮ.
За останній 2020 рік сама стала учасницею декількох шкіл та курсів. Це і Літосвіта (4 різних проекта), і Курс сценарної майстерності, і чудова школа сторітелінгу та марафон "Напиши бомбу, если осмелишься" Сергія Гаврилова, і літературна школу "Band". І все для того, щоб зрозуміти, як треба писати? Яких знань не вистачає тим, хто хоче цьому навчитися? Чому післяи однієї критики одного й того ж твору хочеться виправити помилки та зробити твір кращим, а після іншої – ніколи не писати більше взагалі? Що таке письменницька етика? І ще сотні чому? Як? Навіщо?
В кожній з цих шкіл я отримала РІЗНИЙ досвід. І тепер хочу представити вам мої думки щодо оновленого Міжнародного Літературного Проекту "Чер.net.k@"!
Але для того, щоб розпочати, мене цікавить ваша думка!
Отже:
1. Як і раніше будуть лекції з літературної майстерності, які проходитимуть онлайн у Zoom, або Youtube. Періодичність лекцій буде розроблено у розкладі.
- Питання до спільноти:
Кого з лекторів вам цікаво буде послухати?
2. Тематика лекцій буде стосуватиметься літературознавства, майстерності написання поезії, короткої прози, жанрової прози, нон-фікшн, тощо.
2.1 Питання до спільноти:
Які конкретні теми ви б хотіли розкрити на наших лекціях?
3. Після лекції учасникам виділяється час на написання твору по прослуханій темі.
4. Твори присилатимуться до редакторів, яких виберете ви, або яких запропонуємо ми.
4.1 Питання до спільноти:
Кого б ви хотіли бачити у списку редакторів?
Кому б ви довірили свій твір для редакції?
5. Обговорення вашого твору з редактором. Виправлення твору. Обговорення на одному із лекційних занять (по бажанню)
6. Редаговані твори мають бути прислані на е-мейл "Чер.net.kи" для відбору творів до антології в кінці року.
7. За рік буде проведено декілька таких колових лекцій і після яких учасники виконуватимуть завдання. Таким чином за рік буде написано, обговорено та відрезаговано декілька коротких творів, або роман.
8. Всі знають, як важко знайти рідерів (читачів) для своїх творів, тому я змушена встановити символьчну плату для зарплатні редакторів.
8.1 Питання до спільноти:
Яка сумма для вас здається розумною:
– 200 грн.;
– 300 грн.;
– 500 грн.;
– 1000 грн.?
З урахуванням, що проект триватиме один рік. Один з ваших творів буде надруковано в антології.
До участі в проекті запрошуються всі, без вікових обмежень творчі люди. Особливо до участі в проекті запрошую жителів Черкаської області.
Проект проходитиме за підтримки Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України, Літературного об'єднання імені Василя Симоненка.
Щиро вдячна редакції газети "Черкаський Край", інформаційному агенству "Нова Доба", що погодилася бути нашим інформаційнимі спонсорами та запрошую до співробітництва інші ЗМІ!
Вклоняюся письменнику НСПУ, професору ЧНУ ім. Б. Хмельницького Василю Івановичу Пахаренку, поетесі Катерині Вербівській за підтримку та розробку ідеї!
Любі друзі! Якщо вас цікавить такий проект, прошу відповісти на пітання під постом у Фейсбуці (кого немає у колі моїх "друзів", долучайтесь)
https://www.facebook.com/TatusikAK (Tetiana Brooks), Або прямо на сайті www.tetianabrooks.com.ua